ATA APART DATÇA – Merkez’de En Mütevazı Fiyatlarla

Datça yarımadası tatil için seçilecek en nadide bölgelerden biri. Yarımadanın etrafı otel, pansiyon ve apartlarla çevrili, denizi ise yarımadanın her yerinde pırıl pırıl. Halka açık plajları, tekne turları, bar, cafe ve restoranlarıyla sezonu açtı.

Kuşkusuz, tatil bölgesi seçerken en çok dikkat edilen, mütevazı fiyatlar ve kalınacak yerin etrafının sosyal zenginliği.

ATA APART Datça’nın merkezinde hizmet veren mütevazı fiyatlarla öne çıkan, baştan aşağı yenilenen 14 odalı bir apart. ATA APART daireleri, Küçük Apart Oda ve Büyük Apart Oda şeklinde ikiye ayrılıyor. 

Büyük Apart Oda fiyatları günlük 250 TL’den başlıyor. Ortalama 40 metrekare üzerinde, Mutfak, Duş, WC, Uydu TV, İnternet, Gardroplar, 1 kapalı yatak odası çift kişilik yatak ile, 2 ayrı tek kişilik baza imkanıyla 4 kişilik bir aileyi evinde hissettirebilecek şekilde restore edilmiş. Fayanslarından, mobilyalara kadar hepsi sıfır.

Küçük Apart Oda fiyatları günlük 150 TL’den başlıyor. Ortalama 20 metrekare üzerinde Mutfak, Duş, WC, Uydu TV, İnternet, Gardroplar, 1 kapalı yatak odası çift kişilik yatak ile, salonda 1 adet tek kişilik baza imkanıyla 3 kişilik bir aileyi evinde hissettirebilecek şekilde restore edilmiş. ATA APART bu sezon fayanslarından, mobilyalarına kadar tüm dairelerini restore etmiş. 

ATA APART için detaylı bilgiler internet sitesinde yer alıyor, site de bağımsız rezervasyon işlemleri için seçenekler de bulunuyor. Ancak İletişim bilgilerini kullanarak yetkililerle direk bağlantı da kurulabiliyor.

Adres: İskele Mah, Atatürk Cd. No: 4, 48900 Datça/Muğla
Telefon: 0 (252) 712 31 88 – 05412801969

E: iletisim@ataapartdatca.com
W: www.ataapartdatca.com

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir