Datça Pet

Datça Merkez’de Pamukkale Seyehat Acentası ile Carrefoursa marketin arasından girip, sokak bitiminde sağa dönüyorsunuz, bir kaç adım sonra Fora Otel’in de baktığı mini bir otoparka geliyorsunuz, işte tam o sırada etrafınıza baktığınızda Datça Pet‘i görüyorsunuz.

Evcil Hayvan Mağazası olarak kategorilendirilen halk arasında en yaygın şekilde PetShop olarak bilinen bu küçük mağazalardan biri “Datça Pet”, Kedi, Köpek ve Kuşlar için hemen hemen tüm marka mamaları bulundurmaya çalışıyor. Ayrıca sevdiğimiz hayvanlarımız için aksesuarlar, oyuncaklar ve konaklamalarını sağlayan konforlu koltuk, kafes vb. çok çeşitli ürünleri de sağlıyor. Mamaların tüketim tarihlerinde, fiyatlarında herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz, üstelik “kapıya teslim” seçeneği de var.

Datça Best Places olarak bizim bir işletmeyi “Datça’nın En İyi Yeri” ilan etmemiz neredeyse minik bir kaç kritere bağlı. Bu kriterler arasında en önem verdiğimiz ise;

Sattığını bilmek ve ekstra bir bilgiyle bunu müşterisine, hiç bir pazarlama kokusu salmadan aktarabilme yeteneği… Sonuna kadar güleryüz ve sabırlı bir iş ahlakına sahip olmak.

Datça Pet bunu yaşayan ve yaşatan, “Datça’nın En İyi Yerleri” arasında…

Adres: İskele Mahallesi, hasan efendi cad, 74. Sk. 13 b, 48900 Datça/Muğla
Çalışma saatleri:
Açılış ⋅ Kapanış Saati: 21:00
Telefon: 0507 000 02 09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir