Datça Tekne Turları ve Tavsiyeler – Datça Gezi Tekneleri ve Fiyatlar

datça tekne turu tavsiye, palamutbükü tekne turu, datça yat kiralama, datça tekne turu yorum, datça simi tekne turu, bozburun günlük tekne turu, ucuz datça turu, datça yunan adaları feribot seferleri konularında bu makale ile bilgi sahibi olacaksınız.

Datça Koyları için Tekne Gezileri

Datça Yarımadası coğrafi özelliklerinin avantajıyla muhteşem koylara ve deniz suyuna sahiptir. Datça koylarına düzenlenen tekne turlarından birini almanız durumunda tatilinize önemli bir anı daha ekleyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Datça koylarının bir çoğuna kara yolu ile ulaşmak mümkün olsa da, bu koylara denizden ulaşmanın çok önemli bir farkı var. Datça’nın pırıl pırıl suyu sayesinde tekne seyir halindeyken siz de denizin dibini seyrederek yol alabilirsiniz. Ayrıca demir attığınız koyda sahile yüzerek çıkabilir ve kısa doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Amfi Tiyatro bölgesinde yer alan, Datça Yat Limanı bir çok gezi teknesini barındırmaktadır. Her teknenin önünde bulunan afişlerde, Datça’nın koyları için düzenlenmiş gezi programlarını inceleyebilirsiniz.

Her biri birbirinden daha deneyimli kaptanlar ve her türlü hava şartlarına göre donatılmış teknelerin hepsine güvenebilirsiniz.

Açıkcası, eğer Datça tekne turlarından birini tercih edip, bir kaç farklı gezi programı denemediyseniz, Datça’da tatil yaptım demek için biraz eksik kalırsınız.

Datça Tekne Turları Fiyatları

Datça Tekne Gezileri Fiyatları hiç de yüksek değil. 7 kişilik olanları tercih ederseniz ayıracağınız toplam bütçe, yemek dahil 150 euro’yu geçmeyecektir. Bunu paylaşmanız halinde ödeyeceğiniz miktar kişi başı 21 dolar civarında olacaktır. Daha kalabalık ve birden çok kamaralı dev teknelerle yapacağınız Datça Tekne Turları Fiyatları ise 400 Euro’yu geçmeyecektir. 400 Euroyu kaç kişi paylaşmanıza bağlı olarak da kişi başı fiyatı hiç de yüksek olmayacaktır.

Önerdiğimiz Tekneler için tıklayınız !

Datça Tekne Turları ve Programları

Tercihinize göre, Izgara Balık, Izgara köfre veya tavuk, salata, makarna ve diğer aperatif yiyecek ve içeceklerle desteklenen Datça Tekne Gezi Turlarında, sıcak su, duş ve tuvalet gibi olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz düzenekler yer alamaktadır.

Datça Tekne Turları, “Uzun Tur” tercihli gezilerinizde en son varış “Knidos” , “Selimiye” olup Datça Liman kalkış saatleri sabah 09.00-10.00 arası olup dönüşler en geç 19.00-20.00 arasıdır.

Datça Tekne Turları, “Kısa Tur” tercihli gezilerinizde en son varış “Palamutbükü” olup Datça Liman kalkış saatleri sabah 10.00-11.00 arası olup dönüşler en geç 18.00-19.00 arasıdır.

Her iki tur tercihinizde de geceden rezervasyon, ve T.C. No kayıt işlemi yapılması teknenin liman çıkışı evrakları için zaman kazandıracaktır. Yine de rezervasyon sırasında kaptanınızla haraket saatini ve dönüş saatini, yemek için tercihlerinizi arkadaş grubunuzun ortalama tercihine göre yönlendirebilirsiniz.

Bu konu şunları içeriyor : Tekne Turu, tekne turları, günübirlik tekne gezileri, Datça koy gezileri, diving boats, Datça gezi tekneleri, dalış tekneleri. Datça Tekne Turları, Datça Tekne Turu, Datça Gezi Tekneleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir